Lennart Rhode litografi

Lennart Rhode litografi
Lennart Rhode litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rohde, 54/75, färglitografi, bladmått ca 48,5x63,5 cm

Kuntoraportti

506319

Päivämäärä:

2017-12-06