Lennart Rhode litografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rohde, 54/75, färglitografi, bladmått ca 48,5x63,5 cm
Kuntoraportti
506319
Päivämäärä:
2017-12-06