Bordslmapa
Closed
2017-12-05
506321
| Sold for | 4 600 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
BORDSLAMPA, S:t Göran och Draken, signerad och daterad Zehetbauer 06, brons, höjd inkl. skärm 62 cm