Bordslmapa

Bordslmapa
Bordslmapa
Bordslmapa
Bordslmapa
Bordslmapa
Bordslmapa
Bordslmapa
Bordslmapa
Bordslmapa
Bordslmapa

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPA, S:t Göran och Draken, signerad och daterad Zehetbauer 06, brons, höjd inkl. skärm 62 cm

506321

2017-12-05