Erik Dettow oljemålningar
Vollendet
2017-12-07
506323
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
ERIK DETTHOW (1888-1952): (2) Sydländska bilder, varav en signerad Dettow, olja på pannå, ca 24x19 resp 13x18 cm