Axel Nilsson teckning

Axel Nilsson teckning
Axel Nilsson teckning
Axel Nilsson teckning
Axel Nilsson teckning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981):Torgvy Italien, signerad och daterad 24, teckning, 20,5x30 cm

506328

2017-12-06