Sigrid Wahlstrm de Rougemont oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGRID WAHLSTRÖM de ROUGEMONT (1888-1984): Stilleben, signerad Sigrid Wahlström, olja på duk, ca 33x41 cm

506329

2017-12-07