Badande fåglar oljemålning
Closed
2017-12-06
506336
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Sjöfågel med ungar, olja på duk, ca 60x75 cm
Dukskador, lagningar