Badande fåglar oljemålning

Badande fåglar oljemålning
Badande fåglar oljemålning
Badande fåglar oljemålning
Badande fåglar oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Sjöfågel med ungar, olja på duk, ca 60x75 cm

Dukskador, lagningar

506336

2017-12-06