Sven Lignell

Sven Lignell
Sven Lignell
Sven Lignell
Sven Lignell
Sven Lignell
Sven Lignell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LIGNELL (född 1927): Kvinna i vitt, signerad S. Lignell, olja på duk, ca 68x34 cm

506344

2017-12-06