Mårten Andersson Metaren
Valmis
2017-12-06
506349
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Metaren", signerad Mårten A, 410/1400, färglitografi, bildyta ca 38x45 cm,
Glasskada