Mårten Andersson Metaren

Mårten Andersson Metaren
Mårten Andersson Metaren

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Metaren", signerad Mårten A, 410/1400, färglitografi, bildyta ca 38x45 cm,

Glasskada

506349

2017-12-06