Spegel gustaviansk stil oval
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1800-talets mitt, gustaviansk stil, bronserad, oval, med pärlkant och träskuren dekor samt pastellage, höjd 91x76 cm
Kuntoraportti
Ytskador, senare glas
506359
Päivämäärä:
2017-12-06