Spegel gustaviansk stil oval

Spegel gustaviansk stil oval
Spegel gustaviansk stil oval
Spegel gustaviansk stil oval
Spegel gustaviansk stil oval
Spegel gustaviansk stil oval
Spegel gustaviansk stil oval

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1800-talets mitt, gustaviansk stil, bronserad, oval, med pärlkant och träskuren dekor samt pastellage, höjd 91x76 cm

Kuntoraportti

Ytskador, senare glas

506359

Päivämäärä:

2017-12-06