Thomas Theodor Heine blyerts 1900
Valmis
2017-12-06
506360
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
THOMAS THEODOR HEINE (1867-1948): Tristess - Sittande kvinna, signerad och daterad Th Th Heine 1900, teckning, ca 41x31 cm
Gulnader