Stolar senempirestil
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STOLAR, 4 st, senempirestil, omkring 1900, fanerade i mahogny, mässingsinläggningar, sitthöjd 47 cm
Kuntoraportti
En stol med trasig inläggning, slitage och skador
506362
Päivämäärä:
2017-12-06