Bellmansstolar

Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar
Bellmansstolar

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 8 st, 1900-tal, gustaviansk stil s k Bellmansstil, vitmålade, signerade BL, samt numreradae, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, en med avvikande klädsel

506368

2017-12-06