Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Sarab, ca 491x107 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Reducerade kortsidor, lagning, mindre skador
506369
2017-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här