Spegel nyrokoko
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, 2-delad, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, skuren dekor och pastellage, genombrutet krön och underdel, totala mått ca 283x103 cm
Krön med lagning smärre sprickor o skador
506374
2017-12-06