Filmaffischer
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FILMAFFSICHER, 3 st, Walter Björne, 1950 och 60-tal, färglitografiska tryck, signerade i trycket , "Sköna Helena", "kärlek, bröd och tusemn kyssar", " En kvinna är en kvinna" 100x70 cm
smärre revor
506383
2017-12-06