Filmaffischer
Closed
2017-12-06
506383
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FILMAFFSICHER, 3 st, Walter Björne, 1950 och 60-tal, färglitografiska tryck, signerade i trycket , "Sköna Helena", "kärlek, bröd och tusemn kyssar", " En kvinna är en kvinna" 100x70 cm
smärre revor