Filmaffischer

Filmaffischer
Filmaffischer
Filmaffischer
Filmaffischer
Filmaffischer
Filmaffischer

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FILMAFFSICHER, 3 st, Walter Björne, 1950 och 60-tal, färglitografiska tryck, signerade i trycket , "Sköna Helena", "kärlek, bröd och tusemn kyssar", " En kvinna är en kvinna" 100x70 cm

Zustandsbeschreibung

smärre revor

506383

2017-12-06