Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRYMÅ, pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, senempire, rikligt skulpterat krön, höjd ca 200 cm
Omfattande slitage
506384
2017-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här