Trymå mahogny senempire

Trymå mahogny senempire
Trymå mahogny senempire
Trymå mahogny senempire
Trymå mahogny senempire
Trymå mahogny senempire
Trymå mahogny senempire

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRYMÅ, pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, senempire, rikligt skulpterat krön, höjd ca 200 cm

Omfattande slitage

506384

2017-12-06