Sidobord engelsk stil

Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, furu, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, med låda, underhylla, beslag i mässing, höjd ca 55, 55x55 cm

Bruksslitage

506388

2017-12-06