Hängskåp 1800-tal allmoge

Hängskåp 1800-tal allmoge
Hängskåp 1800-tal allmoge
Hängskåp 1800-tal allmoge
Hängskåp 1800-tal allmoge
Hängskåp 1800-tal allmoge
Hängskåp 1800-tal allmoge
Hängskåp 1800-tal allmoge
Hängskåp 1800-tal allmoge
Hängskåp 1800-tal allmoge
Hängskåp 1800-tal allmoge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, furu, 1800-talets andra hälft, allmoge, med glasdörr och bakomliggande hyllplan (ej på plats), bemålat, höjd ca 62, 58x24 cm

Hyllplanet ej uppsatt, smärre slitage

506390

2017-12-06