Kehnet Nielsen "Les palettes de Delacroix"

Kehnet Nielsen
Kehnet Nielsen
Kehnet Nielsen
Kehnet Nielsen

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

KEHNET NIELSEN (Danmark, född 1947): "Les palettes de Delacroix", samramad diptyk, olja på duk, a tergo signerad och daterad Kehnet Nielsen 1998, 200 x 330 cm

506401

2017-12-06