Porträtt senempire
2017-12-06
506402
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Porträtt, 1800-talets mitt, senempire, kvinna och man, olja på duk, ca 24x20 cm
Krackelering, dukdefekter