Porträtt senempire

Porträtt senempire
Porträtt senempire
Porträtt senempire
Porträtt senempire

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Porträtt, 1800-talets mitt, senempire, kvinna och man, olja på duk, ca 24x20 cm

Krackelering, dukdefekter

506402

2017-12-06