Oskar Bergman akvarell
Closed
2017-12-13
506411
| Sold for | 5 200 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1965): "Neglinge", signerad och daterad Oskar Bergman 1937, akvarell, 35x49,5 cm
Obefintliga hål