Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1965): "Neglinge", signerad och daterad Oskar Bergman 1937, akvarell, 35x49,5 cm
Obefintliga hål
506411
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här