Porcelaine de Paris
Valmis
2017-12-06
506412
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PORCELAINE DE PARIS, kuverttallrikar, 12 st., med förgylld brätte, diameter ca 27,5 cm
Bruksslitage