Göran Hongell

Göran Hongell
Göran Hongell
Göran Hongell
Göran Hongell
Göran Hongell
Göran Hongell
Göran Hongell
Göran Hongell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN HONGELL, vas, gröntonat glas, 1941 för karhula, höjd ca 9 cm

Obetydligt nagg, smärre stötskador

506423

2017-12-11