Philip von Schantz färgtlitografi
Closed
2017-12-09
506427
| Sold for | 7 200 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Svenska krusbär
signerad och daterad v Schantz -81, 64/160, färglitografi, ca 71x87 cm
LITTERATUR: Bjurström 200