Philip von Schantz färgtlitografi

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Svenska krusbär
signerad och daterad v Schantz -81, 64/160, färglitografi, ca 71x87 cm
LITTERATUR: Bjurström 200

506427

2017-12-09