Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund och natthamn", signerad roland S, 14/360, färglitografi, ca 30x44 cm
506431
2017-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här