Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund och natthamn", signerad roland S, 14/360, färglitografi, ca 30x44 cm
Zustandsbeschreibung
506431
2017-12-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner