Agnes Börjesson akvarell

Agnes Börjesson akvarell
Agnes Börjesson akvarell
Agnes Börjesson akvarell
Agnes Börjesson akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGNES BÖRJESSON (1827-1900): Kvinna med hö, monogramsignerad AB Roma, akvarell, ca 49x32 cm

506440

2017-12-06