Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Påskliljor, akvarell, signerad Jenny Nyström, ca 24x15,5 cm.
506443
2017-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här