Jenny Nystrröm

Jenny Nystrröm
Jenny Nystrröm
Jenny Nystrröm
Jenny Nystrröm
Jenny Nystrröm
Jenny Nystrröm

Klubbat för:

21 000 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Påskliljor, akvarell, signerad Jenny Nyström, ca 24x15,5 cm.

Kuntoraportti

506443

Päivämäärä:

2017-12-06