Jenny Nystrröm
Klubbat för:
21 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Påskliljor, akvarell, signerad Jenny Nyström, ca 24x15,5 cm.
Kuntoraportti
506443
Päivämäärä:
2017-12-06