Charlotte Lewenhaupt akvarell

Charlotte Lewenhaupt akvarell
Charlotte Lewenhaupt akvarell
Charlotte Lewenhaupt akvarell
Charlotte Lewenhaupt akvarell
Charlotte Lewenhaupt akvarell
Charlotte Lewenhaupt akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHARLOTTE LEWENHAUPT (1855-1937): Sydländskt bondkvinna, signerad, akvarell, ca 34x20,5 cm

506454

2017-12-06