Henry George Tood oljemåling

Henry George Tood oljemåling
Henry George Tood oljemåling
Henry George Tood oljemåling
Henry George Tood oljemåling
Henry George Tood oljemåling
Henry George Tood oljemåling

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HENRY GEORGE TODD (1846/47-1898): Stilleben med frukter, signerad H.Todd, olja på duk, ca 51x43,5 cm

506457

2017-12-06