Simon Gate 28 st servisglass
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIMON GATE, servisglas, 28 st., Sandvik, bestående av: 13 snapsglas, 8 sherryglas, 6 cocktailglas, champagneglas, brun- och klartonade, höjd ca 5,5-9,5 cm
Några med mindre nagg. Bruksslitage.
506464
2017-12-06