Damporträtt föreställande Maria Von Schinkel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMPORTRÄTT (1800-tal): Fru Johanna Maria von Schinkel (1789-1830), pastell, ca 56x50 cm

Ytskador

506466

2017-12-06