Damporträtt föreställande Maria Von Schinkel
Closed
2017-12-06
506466
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
DAMPORTRÄTT (1800-tal): Fru Johanna Maria von Schinkel (1789-1830), pastell, ca 56x50 cm
Ytskador