Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Slottsbacken, signerad och daterad Stig Claesson -80, 53/60, färglitografi, ca 54x84 cm
506481
2017-12-09