Stig Claesson

Stig Claesson
Stig Claesson

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Slottsbacken, signerad och daterad Stig Claesson -80, 53/60, färglitografi, ca 54x84 cm

506481

2017-12-09