Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Interiör med mor och barn vid köksbord, monogramsignerad JMB, Jane Maria Bowkett, olja på duk, ca 61x46 cm
Duklagning, retuscher
506482
2017-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här