Gefle vas

Gefle vas
Gefle vas
Gefle vas
Gefle vas
Gefle vas
Gefle vas

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GEFLE, vas, keramik, 1900-talets första hälft, vriden samt konturerad form, grön glasyr, höjd ca 20 cm

Kuntoraportti

Slitage, fläckar

506486

Päivämäärä:

2017-12-06