Gefle vas
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GEFLE, vas, keramik, 1900-talets första hälft, vriden samt konturerad form, grön glasyr, höjd ca 20 cm
Kuntoraportti
Slitage, fläckar
506486
Päivämäärä:
2017-12-06