Rolex Datjust Turn-O-Graph herrarmbandsur

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

ROLEX, armbandsur, Datejust Turn-O-Graph, stål / 18 k guld, ca 2003, automatikst uppdrag, safirglas, datum, vridring i 18 k guld, refnr. 116263, serienr. F753041, cal 3135, jubileelänk i guld/stål, viklås (crown clasp), låsnr. 63203, diameter 36 mm, innerdiameter (handled ca 190 mm), ytter- och innerbox samt certifikat stämplat 2007

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage, skadad ytterbox

506497

2017-12-15