The låda från James Lundgren

The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren
The låda från James Lundgren

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

THE LUNDGREN Göteborg, 1900-talets början, låda i litograferad plåt, höjd 30, 48x35 cm

slitage, någon skarv isär

506505

2017-12-06