Paul Jenkins färglitografi

Paul Jenkins färglitografi
Paul Jenkins färglitografi
Paul Jenkins färglitografi
Paul Jenkins färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL JENKINS (USA, 1923-2012): Komposition, signerad och daterad Paul Jenkins 1983, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bladmått ca 87x61 cm

Glasskada

506511

2017-12-09