S Hallgren oljemålning

S Hallgren oljemålning
S Hallgren oljemålning
S Hallgren oljemålning
S Hallgren oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Melodier i vassen", signerad S Hallgren, olja på pannå, ca 42x53 cm

Smärre färgbortfall

506516

2017-12-06