Sve X:et Erixon teckning
Valmis
2017-12-06
506523
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Sven Erixon 14 aug -40, teckning, ca 56x40 cm