Hugh Collins

Hugh Collins
Hugh Collins
Hugh Collins
Hugh Collins
Hugh Collins
Hugh Collins

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

HUGH COLLINS (c.1860-1896): Interiös med två kvinnor och äldre man, signerad och daterad 1878, olja på duk, ca 78x62 cm

506533

2017-12-06