Pia Inglese färglitografi
2017-12-07
506536
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIA INGELSE (född 1967): "Ponny pojkens nya kläder", signerad, 13/25, färglitografi, bildmått ca 70x70 cm