Joakim Allgulander litografi
2017-12-07
506546
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 50/230, färglitografi, 45x74 cm