Väggbonad Melanton

Väggbonad Melanton
Väggbonad Melanton
Väggbonad Melanton
Väggbonad Melanton
Väggbonad Melanton
Väggbonad Melanton
Väggbonad Melanton
Väggbonad Melanton
Väggbonad Melanton
Väggbonad Melanton

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KAISA MELANTON, väggbonad, Märta Måås-Fjetterström, sannolikt tidigt 1970-tal, tuskaft, signerad AB MMF KM, ca 160x260 cm

506582

2017-12-09