Vävtapet

Vävtapet
Vävtapet
Vävtapet
Vävtapet
Vävtapet
Vävtapet

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VÄVD TAPET, 1700-tal, ca 180x126 cm

Renoverade, uppfodrad, slitage, skador

506583

2017-12-06