Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
VÄVD TAPET, 1700-tal, ca 180x126 cm
Renoverade, uppfodrad, slitage, skador
506583
2017-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här