Bergkvist skulptur

Bergkvist skulptur
Bergkvist skulptur
Bergkvist skulptur
Bergkvist skulptur
Bergkvist skulptur
Bergkvist skulptur
Bergkvist skulptur
Bergkvist skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGKVIST (samtida): Utan titel, signerad och daterad Bergkvist -93, bemålat trä, ca 85x64 cm

Skador, spricka

506590

2017-12-09