Kandelabara silver rokokostil

Kandelabara silver rokokostil
Kandelabara silver rokokostil
Kandelabara silver rokokostil
Kandelabara silver rokokostil
Kandelabara silver rokokostil
Kandelabara silver rokokostil
Kandelabara silver rokokostil
Kandelabara silver rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KANDELABRAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, för två ljus, vriden dekor, bär svenska importstämplar, höjd ca 16 cm, längd ca 22 cm, vikt ca 732 g

506625

2017-12-07